تبلیغات
انتخاب برتر - قرعه کشی مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل + عکس
سخن روز
آزادی هیچ وقت انتظار ما را نمی كشد، ما باید در بدست آوردنش، از دل و جان دریغ نكنیم. چون در هیچ جایی از زوایای تاریخ سراغ نداریم كه آزادی و دموكراسی، سهل و آسان به دست آمده باشد. " رالف والدو امرسون "

SuperChoice logo

 


آرشیو


طبقه بندی



پیوندها


صفحات جانبی


نویسندگان


ابر برچسبها

آمار وبلاگ


افتتاح سایت 1389/04/15

 

Page Rank


قرعه کشی مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل + عکس

نوشته شده توسط:ایران دوست
یکشنبه 9 مرداد 1390-12:00 ق.ظ

قرعه کشی مرحله گروهی بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی (جام جهانی 2014 - برزیل) امشب در منطقه مارینای ریودوژانیرو و در ساحل کوپاکابانا برگزار شد.

گروه E : ایران ، قطر ، بحرین ، اندونزی 

نتایج کامل قرعه کشی در ادامه
انتخاب برتر

آفریقا

گروه A : آفریقای جنوبی ، بوتسوانا ، جمهوری آفریقای مرکزی ، سومالی یا اتیوپی 
گروه B : تونس ، جزایر کیپ ورد ، سیرالئون ، گینه استوایی و یا ماداگاسکار 
گروه C : ساحل عاج ، مراکش ، گامبیا ، چاد و تانزانیا 
گروه D : غنا ، زامبیا ، سودان ، لسوتو و یا بروندی 
گروه E : بورکینا فاسو ، گابن ، نیجر ، سائو تومه الکترونیکی پرینسیپ یا کنگو 
گروه F : از نیجریه ، مالاوی ، سیشل و یا کنیا ، جیبوتی و یا نامیبیا 
گروه G : مصر ، گینه ، زیمباوه ، موزامبیک و یا کومور 
گروه H : الجزایر ، مالی ، بنین ، اریتره و رواندا 
گروه اول : کامرون ، لیبی ، گینه بیسائو یا توگو ، سوازیلند و یا کنگو DR 
گروه J : سنگال ، اوگاندا ، آنگولا ، موریس یا لیبریا 

 آسیا 

گروه A : چین ، اردن ، عراق ، سنگاپور 
گروه B : کره جنوبی ، کویت ، امارات متحده عربی ، لبنان 
گروه C : ژاپن ، ازبکستان ، سوریه ، کره شمالی 
گروه D : استرالیا ، عربستان سعودی ، عمان ، تایلند 
گروه E : ایران ، قطر ، بحرین ، اندونزی 

آمریکای مرکزی ، شمالی و منطقه کارائیب قرعه کشی (دور دو) 

گروه A : ال سالوادور ، سورینام ، جزایر کیمن ، جمهوری دومینیکن 
گروه B : ترینیداد و توباگو ، گویان ، باربادوس ، برمودا 
گروه C : پاناما ، دومینیکا ، نیکاراگوئه ، باهاما 
گروه D : کانادا ، سنت کیتس و نویس ، پورتوریکو ، سنت لوسیا 
گروه E : گرانادا ، گواتمالا ، سنت وینسنت و گرنادین ، ​​بلیز 
گروه F : هائیتی ، آنتیگوا و باربودا ، کوراسائو ، جزایر ویرجین آمریکا 

آمریکای مرکزی ، شمالی و منطقه کارائیب قرعه کشی (دور سه) 
گروه A : ایالات متحده آمریکا ، جامائیکا ، برنده R2 GRP E ، برنده R2 GRP F 
گروه B : مکزیک ، کاستاریکا ، برنده R2 GRP ، برنده R2 GRP B 
گروه C : هندوراس ، کوبا ، برنده R2 GRP D ، برنده R2 GRP C 

اقیانوسیه
گروه : وانواتو کالدونیای جدید ، ساموای امریکا / جزایر کوک / ساموا یا تونگا ، تاهیتی 
گروه B : فیجی ، نیوزیلند ، جزایر سلیمان ، پاپوآ گینه نو

اروپا 
گروه A : کرواسی ، صربستان ، بلژیک ، اسکاتلند ، مقدونیه ، ولز 
گروه B : ایتالیا ، دانمارک ، جمهوری چک ، بلغارستان ، ارمنستان ، مالت. 
گروه C : آلمان ، سوئد ، جمهوری ایرلند ، اتریش ، جزایر فارو ، قزاقستان. 
گروه D : هلند ، ترکیه ، مجارستان ، رومانی ، استونی ، آندورا. 
گروه E : نروژ ، اسلوونی ، سوئیس ، آلبانی ، قبرس ، ایسلند. 
گروه F : پرتغال ، روسیه ، اسرائیل ، ایرلند شمالی ، آذربایجان ، لوکزامبورگ 
گروه G : یونان ، اسلواکی ، بوسنی و هرزگوین ، لیتوانی ، لتونی ، لیختن اشتاین 
گروه H : انگلستان ، مونته نگرو ، اوکراین ، لهستان ، مولدووا ، سن مارینو 
گروه اول : اسپانیا ، فرانسه ، بلاروس ، گرجستان ، فنلاند


در منطقه آسیا از هر گروه دو تیم به مرحله‌ی بعد صعود می کنند تا ده تیم راه‌یافته در قالب دو گروه پنج تیمی برای گرفتن 4.5 سهمیه‌ی قاره‌ی آسیا رقابت کنند. 2 تیم برتر هر گروه که شامل ده تیم خواهد شد، در مرحله‌ی بعد در دو گروه پنج تیمی قرار گرفته و بازی‌های خود را به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند کرد. در پایان دو تیم برتر هر گروه به طور مستقیم راهی جام جهانی شده تا 4 سهمیه‌ی آسیا مشخص شود. تیم‌های سوم در دیدار رفت و برگشت به مصاف هم می روند و برنده به مصاف نماینده‌ی کونکاکاف می رود تا تیم برنده راهی برزیل شود. 
رقابت‌های مرحله‌ی اول گروهی یازدهم شهریور سال جاری آغاز و تیم‌ها رقابت ‌خود را آغاز خواهند کرد. 
برنامه کامل مرحله اول گروهی (مرحله سوم) در قاره آسیا: 
11 شهریور: 
هفته اول 
15 شهریور: 
هفته دوم 
19 مهر: 
هفته سوم 
20 آبان: 
هفته چهارم 
24 آبان: 
هفته پنجم 
10 اسفند: 
هفته ششم


تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه 9 مرداد 1390 12:41 ق.ظ