تبلیغات
انتخاب برتر - بازتاب کمرنگ مدال بسیار با ارزش احسان حدادی در صدا و سیما
سخن روز
آزادی هیچ وقت انتظار ما را نمی كشد، ما باید در بدست آوردنش، از دل و جان دریغ نكنیم. چون در هیچ جایی از زوایای تاریخ سراغ نداریم كه آزادی و دموكراسی، سهل و آسان به دست آمده باشد. " رالف والدو امرسون "

SuperChoice logo

 


آرشیو


طبقه بندیپیوندها


صفحات جانبی


نویسندگان


ابر برچسبها

آمار وبلاگ


افتتاح سایت 1389/04/15

 

Page Rank


بازتاب کمرنگ مدال بسیار با ارزش احسان حدادی در صدا و سیما

نوشته شده توسط:ایران دوست
چهارشنبه 18 مرداد 1391-01:18 ب.ظ

اخبار ورزشی در مورد سایر ورزشکاران مدال آور برنامه ویژه داشت ولی ...

انتخاب برتر
احسان حدادی با زحمات بسیار و تلاش فردی و  با وجود مشکلات بسیار در این راه در کشور ما، توانست تنها با 9 سانتی متر اختلاف به مدال نقره پرتاب دیسک المپیک 2012 لندن دست پیدا کند و بالاتر از قهرمانان مدعی این رشته قرار گیرد، مدعیانی که در کشور های پیشرفته با حداکثر امکانات زیر نظر تعداد زیادی از مربیان صاحب نام تمرین کرده بودند.
به نظر شما آیا این مدال نقره را نمی توان حتی بالاتر از مدال طلای ورزشکار آلمانی این رشته دانست، در المپیک کشورها برای یک مدال برنز هم ارزش بسیاری قائل هستند حتی کشورهایی مثل آمریکا و چین با بیش از 70 مدال.
پس از شب رویایی ورزش ایران و کسب مدال طلا توسط بهداد سلیمی و قاسم رضایی و مدال نقره توسط سجاد انوشیروانی و احسان حدادی، سیمای جمهوری اسلامی ایران با خانواده مردان طلایی مصاحبه نمود و در زمان پخش زنده نیز مستقیم با خانواده آنها ارتباط داشت در صورتی که ما حتی دور افتخار ورزشکار غرور آفرین خود را در ورزشکاه 100 هزار نفری ندیدیم.

نفل از سایت ورزش3 : " متاسفانه در حالی که رسانه‌های غربی و به ویژه سایت اینترنتی بازی‌های لندن به نوعی موفقیت احسان حدادی را کم‌فروغ جلوه دادند، به دلیل ناهماهنگی و مدیریت ضعیف تیم رسانه‌ای ایران در لندن هیچ عکسی از دور افتخار حدادی روی سایت کمیته ملی المپیک و رسانه‌های ایران نیز منتشر نشد.
حتی مسئولان ورزش ایران نیز همگی برای تماشای رقابت کشتی و وزنه‌برداری به سالن اکسل رفتند و به جز سرپرست فدراسیون دوومیدانی و سایر مسئولان این ورزش کسی از نزدیک شاهد عملکرد احسان حدادی و تشویق وی نبود.
حدادی برای نخستین‌بار در تاریخ ورزش ایران موفق شد تا در رشته دوومیدانی بازی‌های المپیک به مدال دست یابد و مثلث رشته‌های مدال‌آور را به مربع تبدیل کند. "


 با ورزشکاری که برای اولین بار در تاریخ، ایران را صاحب مدالی با ارزش نموده است اینگونه برخورد می شود؟ احتمالا این تسویه حسابی است که از پی پروایی سخنان احسان ناشی می شود، بله ظاهرا همواره باید سکوت کرد و از ناملایمات و کوتاهی ها سخن به میان نیاورد.
به هر حال همه می دانیم که این چیزی از ارزش های مدال احسان حدادی کم نخواهد کرد و هم مدال او هم رفتار مسئولان در تاریخ به ثبت خواهد رسید.

کسب اولین مدال المپیکی تاریخ دو میدانی بر مرد پرتلاش ایران زمین، خانواده حدادی
 و تمامی دوست دارانش فرخنده باد.


تاریخ آخرین ویرایش:پنجشنبه 19 مرداد 1391 09:57 ق.ظ