تبلیغات
انتخاب برتر - اولین مدال کشتی آزاد در المپیک لندن
سخن روز
آزادی هیچ وقت انتظار ما را نمی كشد، ما باید در بدست آوردنش، از دل و جان دریغ نكنیم. چون در هیچ جایی از زوایای تاریخ سراغ نداریم كه آزادی و دموكراسی، سهل و آسان به دست آمده باشد. " رالف والدو امرسون "

SuperChoice logo

 


آرشیو


طبقه بندیپیوندها


صفحات جانبی


نویسندگان


ابر برچسبها

آمار وبلاگ


افتتاح سایت 1389/04/15

 

Page Rank


اولین مدال کشتی آزاد در المپیک لندن

نوشته شده توسط:ایران دوست
جمعه 20 مرداد 1391-11:55 ب.ظ

صادق گودرزی کشتی گیر وزن 74 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران و دارنده 2 مدال نقره و یک برنز جهان، با قبول شکست مقابل کشتی گیر مطرح آمریکا، به مقام نایب قهرمانی بازی های المپیک 2012 لندن بسنده کرد.


انتخاب برتر
 صادق گودرزی نایب قهرمان جهان در سال های 2010 و 2011 و برنده مدال برنز جهان در سال 2009، امشب (جمعه) و لحظاتی پیش در ورزشگاه ''''اکسل'''' شهر لندن در دیدار نهایی مقابل ''''ارنست جردن باروفس'''' قهرمان سال 2011 بزرگسالان جهان در شهر استانبول ترکیه از آمریکا در دو وقت متوالی و با نتایج یک بر صفر و یک بر صفر شکست خورد و به مقام نایب قهرمانی و مدال نقره المپیک لندن قناعت کرد.

''''صادق گودرزی'''' که در دور نخست رقابت های وزن 74 کیلوگرم استراحت داشت، در دور دوم ''''کریل ترزیف'''' دارنده مدال برنز بازی های المپیک 2008 پکن از بلغارستان را در دو وقت متوالی و با نتایج 5 بر صفر و 3 بر صفر شکست داد.

نماینده ایران در وزن 74 کیلوگرم مسابقه های کشتی آزاد بازی های المپیک لندن، در دور سوم ''''سوسلان تگی یف'''' نایب قهرمان بازی های المپیک 2008 پکن و بازی های آسیایی 2010 گوانگ ژو چین از ازبکستان را در دو وقت متوالی و با نتایج 3 بر صفر و یک بر یک شکست داد.

گودرزی در مرحله نیمه نهایی، ''''گابور هاتوش'''' از مجارستان را در دو وقت متوالی و با نتایج 2 بر صفر و 2 بر صفر شکست داد و راهی دیدار نهایی شد.تاریخ آخرین ویرایش:- -