تبلیغات
انتخاب برتر - برد پیت عاشق کار کردن در فیلم بالیوودی
سخن روز
آزادی هیچ وقت انتظار ما را نمی كشد، ما باید در بدست آوردنش، از دل و جان دریغ نكنیم. چون در هیچ جایی از زوایای تاریخ سراغ نداریم كه آزادی و دموكراسی، سهل و آسان به دست آمده باشد. " رالف والدو امرسون "

SuperChoice logo

 


آرشیو


طبقه بندیپیوندها


صفحات جانبی


نویسندگان


ابر برچسبها

آمار وبلاگ


افتتاح سایت 1389/04/15

 

Page Rank


برد پیت عاشق کار کردن در فیلم بالیوودی

نوشته شده توسط:ایران دوست
دوشنبه 3 مهر 1391-10:20 ب.ظ

اگر به من فرصتی داده شود دوست دارم با آیشیوارا رای بازی کنم چون . . .

انتخاب برتر
براد پیت که تحت تاثیر «درام و رنگ» فیلم های هندی قرار گرفته است، امیدوار است در یک فیلم هندی بازی کند.
او می گوید که به صنعت سرگرمی هندوستان علاقه دارد و آماده امضا کردن قرارداد همکاری با یک پروژه بالیوودی است. 

او به آژانس خبری هندی IANS اظهار داشت: سینمای هند ظاهرا به شیوه خودش رشد خیلی خوبی رو به جلو داشته است. من عاشق کار کردن در یک فیلم بالیوودی هستم چراکه در این فیلم ها رنگ و درام زیادی می بینیم. در صنعت فیلم سازی هند همانطوری که من شنیده ام افراد زیادی درگیر می شوند و تازگی ها ما چندین نمونه فیلم هایی دیده ایم که در اسکار شرکت کرده و در  صحنه جهانی نیز درخشیده اند.
براد پیت همچنین خاطر نشان کرد که فرصت کار کردن با آیشیوارا رای بازیگر بالیوودی که از بازی در فیلم تروی منصرف شد را از دست داده است.
او ادامه داد: اگر به من فرصتی داده شود دوست دارم با آیشیوارا رای بازی کنم چون بازیگر بااستعدادی است. او یکی از مشهورترین بازیگران بالیوود است که به خاطر زیبایی، تیپ و مهارت های بازیگری اش حتی در غرب نیز مشهور شده است. من فکر می کنم ما شانس همبازی شدن با یکدیگر را در فیلم تروی از دست دادیم.تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه 3 مهر 1391 10:33 ب.ظ