تبلیغات
انتخاب برتر - امیر قلعه نویی در مورد خداحافظی فرهاد مجیدی می گوید
سخن روز
آزادی هیچ وقت انتظار ما را نمی كشد، ما باید در بدست آوردنش، از دل و جان دریغ نكنیم. چون در هیچ جایی از زوایای تاریخ سراغ نداریم كه آزادی و دموكراسی، سهل و آسان به دست آمده باشد. " رالف والدو امرسون "

SuperChoice logo

 


آرشیو


طبقه بندیپیوندها


صفحات جانبی


نویسندگان


ابر برچسبها

آمار وبلاگ


افتتاح سایت 1389/04/15

 

Page Rank


امیر قلعه نویی در مورد خداحافظی فرهاد مجیدی می گوید

نوشته شده توسط:ایران دوست
شنبه 8 مهر 1391-05:47 ب.ظ

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه در ابتدای فصل از مدیر عامل این باشگاه خواسته است
 تا فرهاد مجیدی را به جمع آبی‌پوشان اضافه کند گفت: قصدم این بود که مجیدی آخرین سال فوتبالش را
 در استقلال سپری کند و زمان من از فوتبال خداحافظی کند.

انتخاب برتر

 امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین عصر امروز شنبه تیم فوتبال استقلال ضمن بیان این مطلب به آخرین وضعیت این تیم اشاره کرد و گفت: بعد از بازی با پرسپولیس اعلام کردم که استقلال گزینه اول قهرمانی است و الان هم بر همان حرفی که زده‌ام استوارم و استقلال را یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی می‌دانم.

وی با بیان اینکه اگر این تیم بازی عقب افتاده اش را ببرد 19 امتیازی خواهد شد و در یک قدمی صدر قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: ما روند رو به رشدی داشته ایم و خوشبختانه بازیکنان هم مثل یک سرباز فداکار برای استقلال بازی کرده اند اما متاسفانه مشکلات مالی بازیکنان ما را آزار می دهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: بازیکنان ما 13 هفته است که بدون دریافت حتی یک ریال از باشگاه با تمام توان در مسابقات شرکت می کنند. من امروز با آقای فتح الله زاده جلسه داشتم تا به این وضعیت رسیدگی کنیم. می دانم که ایشان هم یک تنه در حال رایزنی برای جذب اسپانسر و تامین هزینه های باشگاه است. با این حال امیدوارم حداقل برای نیم فصل دوم مشکل مالی نداشته باشیم.

امیر قلعه نویی در مورد خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال نیز گفت: ایشان برای باشگاه استقلال زحمات زیادی کشیده است. با این حال به خاطر داشته باشید زمانی که جوانتر بود در زمان برانکو هم به تیم ملی دعوت نمی شد اما من مجیدی را دعوت کردم و ابتدای این فصل هم از آقای فتح الله زاده خواستم به وی بگوید اگر می خواهد برای استقلال بازی کند به محل تمرینات بیاید.

وی افزود: خود من ابتدای فصل پیشنهاد دادم اگر مجیدی قصد دارد از فوتبال خداحافظی کند بیاید در استقلال بازی کند. بازیکنان دیگری هم در زمان من از فوتبال خداحافظی کرده اند. دوستم داشتم مجیدی هم در زمان من از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما این اتفاق نیفتاد. با این حال این آمادگی را داریم که برای فرهاد مجیدی بازی خداحافظی بگذاریم. همانطور که باشگاه باید برای بازیکنان بزرگ دیگر این تیم بازی خداحافظی بگذارد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد اختلافات مالی اش با این باشگاه گفت: آقای جعفری گفته است می خواهد برخی مسائل را بیان کند. من از ایشان می خواهم هر حرف ناگفته ای دارد بگوید. من حدود 300 میلیون تومان از این باشگاه طلبکارم و مستنداتش هم موجود است. سوال من این است که چرا این آقایان برای مربیان خارجی پول دارند و تا سنت آخر طلب شان را می دهند اما برای مربیان ایرانی پول ندارند!

امیر قلعه نویی در پایان گفتگویش با خبرنگاران که بخش عمده ای از آن به ارائه توضیحاتی در مورد طلبش از باشگاه تراکتورسازی اختصاص داشت، از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال خواست با تلاش بیشتر مشکلات مالی این تیم را حل کنند تا بازیکنان با خیال آسوده تری به فوتبال بپردازند.

منبع:خبرگزاری مهرتاریخ آخرین ویرایش:- -