تبلیغات
انتخاب برتر - وجود بوتاکس های تقلبی چینی در بازار، مراقب باشید خانه نشین تان نکند!
سخن روز
آزادی هیچ وقت انتظار ما را نمی كشد، ما باید در بدست آوردنش، از دل و جان دریغ نكنیم. چون در هیچ جایی از زوایای تاریخ سراغ نداریم كه آزادی و دموكراسی، سهل و آسان به دست آمده باشد. " رالف والدو امرسون "

SuperChoice logo

 


آرشیو


طبقه بندیپیوندها


صفحات جانبی


نویسندگان


ابر برچسبها

آمار وبلاگ


افتتاح سایت 1389/04/15

 

Page Rank


وجود بوتاکس های تقلبی چینی در بازار، مراقب باشید خانه نشین تان نکند!

نوشته شده توسط:ایران دوست
چهارشنبه 15 آذر 1391-03:29 ب.ظ

ورود بوتاکس های تقلبی و چینی به بازار کشور علاقمندان
به جوان سازی پوست را دچار دلهره کرده است.

انتخاب برتر
دکتر امیر هوشنگ احسانی، متخصص پوست و مو در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: یکی از روش های جوان سازی پوست که به تازگی طرفداران خاص خود را دارد اما به تازگی با ورود بوتاکس های چینی به نوعی استفاده از این روش با ابهاماتی برای بیماران همراه گشته است.

احسانی افزود: بوتاکس نام مصطلح دارویی است که از سم بوتولینیوم تهیه شده است و در واقع درصدی از همان سم بوتولیسم است که در داخل کنسروها موجب مسمومیت می شود.

وی با بیان اینکه تزریق این ویال فقط جهت رفع چین و چروک های ناحیه پیشانی است و کاربرد دیگری ندارد، خاطر نشان کرد: به تازگی نوع چینی این دارو وارد بازار شده است که با قیمت بسیار نازلتر است و موجب بروز عوارض همچون افتادگی پلک، ورم چشم، علائم آلرژیک، تهوع و استفراغ می شود که گاه این عوارض تا 6 ماه فرد را خانه نشین می سازد.

وی تاکید کرد: متاسفانه فرد داوطلب تزریق هیچ راه تشخیصی جهت تزریق بوتاکس ندارد و این موضوع فقط بر عهده پزشک است که بر اساس وجدان کاری خود سلامت بیماران را در نظر داشته باشد این در حالی است که قیمت ویال بوتاکس چینی یک دهم قیمت بوتاکس اصلی است.


تاریخ آخرین ویرایش:- -