تبلیغات
انتخاب برتر - اعطای لقب "سر" به یک ایرانی/حسین یساعی از ملکه انگلیس لقب "سر" دریافت می کند
سخن روز
آزادی هیچ وقت انتظار ما را نمی كشد، ما باید در بدست آوردنش، از دل و جان دریغ نكنیم. چون در هیچ جایی از زوایای تاریخ سراغ نداریم كه آزادی و دموكراسی، سهل و آسان به دست آمده باشد. " رالف والدو امرسون "

SuperChoice logo

 


آرشیو


طبقه بندیپیوندها


صفحات جانبی


نویسندگان


ابر برچسبها

آمار وبلاگ


افتتاح سایت 1389/04/15

 

Page Rank


اعطای لقب "سر" به یک ایرانی/حسین یساعی از ملکه انگلیس لقب "سر" دریافت می کند

نوشته شده توسط:ایران دوست
یکشنبه 10 دی 1391-10:05 ق.ظ

حسین یساعی، مدیرعامل شرکت " ایمجینیشن تکنالجیز imagination technologies " می باشد که
طراحی و تولیدات آن در بیش از یک میلیارد دستگاه در جهان به کار می رود.

انتخاب برتر
حسین یساعی، مهندس ایرانی مقیم لندن و مدیرعامل شرکت «ایمجینیشن تکنالجیز»، به همراه ای‌ین لیوینگستون، سازنده مشهور بازی‌های کامپیوتری، در فهرست چهره‌هایی قرار گرفت که در آغاز سال جدید میلادی از ملکه بریتانیا نشان افتخار دریافت می‌کنند.
بر اساس اطلاعیه شرکت «ایمجینیشن تکنالجیز» که دیروز شنبه، 9 دی منتشر شد،  حسین یساعی نشان شوالیه و لقب «سر» را به‌واسطه خدماتی که به صنعت ارائه کرده است، از ملکه دریافت می‌کند.
شرکت «ایمجینیشن تکنالجیز» که آقای یساعی مدیریت آن را برعهده دارد طراح تکنولوژی‌های حساسی است که شرکت‌های سازنده لوازم الکترونیکی در سراسر جهان از آن بهره می‌برند.

این شرکت در بازار بورس لندن سرمایه‌ای به ارزش بیش از یک میلیارد پوند دارد و بالغ بر ۱۳۰۰ تن به استخدام آن درآمده‌اند.

تکنولوژی‌هایی که شرکت «ایمجینیشن تکنالجیز» تولید کرده یا به آن مجوز داده است در بیش از یک میلیارد کالا از تلفن‌های همراه بسیار پیشرفته گرفته تا تبلت، تلویزیون و رادیوهای دیجیتالی به کار می‌رود.

در این بیانیه همچنین آمده است که حسین یساعی مدرک دکترای خود را در رشته الکترونیک و مهندسی ارتباطات در سال ۱۹۷۹ از دانشگاه بیرمنگام گرفته است و از سال ۱۹۹۸ نیز شرکت «ایمجینیشن تکنالجیز» را مدیریت می‌کند.

او در واکنش به خبر دریافت نشان شوالیه گفت: «من همیشه می‌خواستم کاری که می‌کنم یک کار واقعا متفاوت باشد و اکنون این نشان افتخار نه تنها تاییدی بر تلاش‌های گذشته‌ام محسوب می‌شود، بلکه باعث دلگرمی‌ام در آینده خواهد بود.»

اما ای‌ین لیوینگستون نیز که به دریافت نشان سی‌بی‌ای (نشان عالی امپراتور بریتانیا) نائل آمده از چهره‌های مشهور دنیای بازی‌های کامپیوتری است.

او به خاطر مدیریت شرکت «ایدوز اینتراکتیو» که ناشر بازی‌های کامپیوتری است و نیز همکاری در خلق سری کتاب‌های بازی «فایتینگ فانتزی» این نشان را دریافت می‌کند.

در فهرست کسانی که در سال جدید میلادی نشان افتخار دریافت می‌کنند، همچنین نام مارتا لین فاکس نیز آمده است. مارتا لین فاکس از بنیان‌گذاران وب‌سایت تجاری – مسافرتی «لست مینت دات کام» است که موفقیت‌های گسترده‌ای در بازار جهان داشته است.
اطلاعات بیشتر در مورد این ایرانی افتخار آفرین


تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه 10 دی 1391 05:58 ب.ظ